Najbliższy Stolyk – 23.09, godz. 17

Proponuję 23 września, o 17, ale jeśli uznacie, że z racji późnego ustalenia lektury trzeba dać więcej czasu, to można i 30.
No i czy zmieniamy miejsce, np. wypróbowując nowy Paradoks, czy zostajemy w Tarabuku, ew. zmieniając stolik lub pozwalając Bakalarzowi usiąść NIE naprzeciwko wejścia? 😀

edit: No to 23, bo ci, którzy się wypowiadali w sprawie terminu, preferowali 23. Reszta – jak zakładam – nie ma z nim problemu.
Lekturą jest „Związek żydowskich policjantów” Michaela Chabona. Na Katedrze jest recenzja polskiej wersji (autorstwa Shadowa), a na esensji recenzja angielskojęzycznego oryginału (mojego autorstwa) – gdyby ktoś chciał porównać wrażenia przed Stolykiem.

Nadal do ustalenia jest kwestia: Tarabuk czy Paradoks. Moja propozycja jest taka: spotkanie o książce – Tarabuk. Kontynuacja/lans/odbudowa stosunków fandomickich – nowy Paradoks po zakończeniu części literackiej – kto będzie mógł i chciał. Pasi?

Reklamy

14 myśli na temat “Najbliższy Stolyk – 23.09, godz. 17

  1. Ja optuję za Tarabukiem, bo bardziej, że tak powiem, miejsce sprzyja rozmowie. Bez piwa wytrzymam (zresztą, jeżeli zmotoryzowany to automagicznie abstynent), bez papierosów również. A później można kontynułować już w bardziej ludzkich warunkach 😉

  2. Mnie nie przeszkadza – może być ponownie Tarabuk, bo było tam sympatycznie. 🙂 I bardziej mi pasuje 23 niż 30, ale dostosuję się do większości.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s