Co czytamy w kwietniu i kiedy się spotykamy?

Czytamy „Mechaniczną pomarańczę” Burgessa (do dostania na taniej książce za 12.50 bodajże),a spotykamy się… może 26 kwietnia, w czwartek? Nad dniem tygodnia głosujmy w komentarzach.Czytamy „Mechaniczną pomarańczę” Burgessa (do dostania na taniej książce za 12.50 bodajże),a spotykamy się… może 26 kwietnia, w czwartek? Nad dniem tygodnia głosujmy w komentarzach.

Reklamy

19 myśli na temat “Co czytamy w kwietniu i kiedy się spotykamy?

  1. Mnie czwartek tradycyjnie nie pasuje, podobnie jak wtorek. Jestem poniedziałkowo-środowo-piątkowy. Zgodnie z ostatnimi doświadczeniami, w piątek trudniej o miejsce na część artystyczną, ale mnie to dotyczy w marginalnym stopniu, więc tutaj głosu nie podnoszę.

  2. Ja również nie mam preferencji odnośnie daty, mogę się dostosować. Od 23 do 27 pełna dowolność, chociaż wolałabym chyba wcześniej niż w piątek 27 (ale to „wolałabym” a nie „nie mogę”).

  3. Ja jeszcze nie zaczęłam lektury, więc nawet nie wiem czy zmęczę, chociaż książka niby niepozorna. 😉 Nie mam preferencji, poniedziałek i środa pasują mi tak samo. 🙂

  4. To ja powiem, że na 17 nie zdążę, będę trochę później (w ostatniej chwili okazało się, że muszę zostać dłużej w pracy). Ale pojawię się na bank. 🙂

  5. Poczekamy, poczekamy.
    Ja jutro natomiast nie będę obstawał na żaden afterek, bo jestem na antybiotykach…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s