Uwaga, sposobność.

Ponieważ wstępnie ustaliliśmy na maj jako lekturę „Miraż” Wojnarowskiego, udało mi się uzyskać w NCK (wydawcy „Mirażu”) rabat 30% dla nas, Stolykowców (czyli za 27,30 PLN). Teraz proszę o SZYBKĄ deklarację w komentarzach – kto z takiej oferty chce skorzystać? Co do szczegółów zakupu/odbioru będę jeszcze korespondował z wydawcą.

Reklamy

8 myśli na temat “Uwaga, sposobność.

  1. Za późno – już mam, inni w dużej części pewnie też.
    Ale jakby NCK po okazaniu zakupionego wcześniej egzemplarza chciało oddać 11,70 PLN, to, jak mawiała Marusia, „nie broniłabym”.

  2. Poczekam jeszcze do „poświętach”, wtedy zgłaszam się do NCK i odbieram. Osoby, które wyraziły i wyrażą zainteresowanie niech się ze mną skontaktują celem ustalenia kwestii finansowych – tzn. czy mam założyć, a oddadzą na Stolyku kwietniowym, czy też przeleją mi kasę.

  3. […] Majowy Stolyk Lyteracki minął pod znakiem “Mirażu” Zbigniewa Wojnarowskiego. Pomysł na książkę jest intrygujący – dostajemy 6 tajemniczych i niepokojących opowieści, spiętych klamrą opowieści siódmej, głównej, której fabuła splata poszczególne historie ze sobą nadając im nowy wymiar. Od samego początku pomysł ten chwyta i przyciąga uwagę czytelnika – nie bez powodu książka ukazała się w ramach serii “Zwrotnice czasu” Narodowego Centrum Kultury. Czas bowiem jest istotnym elementem snutej przez Wojnarowskiego opowieści, chociaż trochę przy tym przewrotnym, i przez to też cała konstrukcja książki wydaje się świeża i zaskakująca. Niestety nie starcza tego na całą powieść, która liczy sobie ponad 500 stron. […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s