Propozycja zmiany tematu

Z powodu śmierci Raya Bradbury’ego proponuję zmienić temat i porozmawiać ogólnie o jego książkach, ze szczególnym uwzględnieniem “Kronik marsjańskich” i “Ilustrowanego człowieka”, ew. “451 Fahrenheita”. Co Wy na to?

Reklamy

5 myśli na temat “Propozycja zmiany tematu

  1. Jestem za, a nawet przeciw. Znaczy mogę pogadać, bo „451..” i „Kroniki…” czytałem dawno temu, ale nie zdążę ich raczej odświeżyć. Może uda się „Ilustrowanego…” przeczytać. Jest do dostania gdzieś po taniości?

  2. Ja jestem przeciw, choćby dlatego, że sesja się zbliża, a autor mi zupełnie obcy i pewnie nie zdążyłbym się z nim zapoznać. A przed trzymiesięczną przerwą chciałbym jeszcze na stolyku się pojawić.

  3. Coś się nie zapisało.

    Proszę o dycyzję, co czytamy. Jakby kto chciał, to naszykowałem Griaula w wersji na czytnik, mam MOBI i PDF ze stronami o przekątnej 6 cali, śliczności, na ile się dało bez czytania, kto chce, proszę o kontakt.

    Co do Bradbury’ego, to oczywiście zgadzam się (na ogólną debatę i na konkretną lekturę), ale proszę gremium tych bardziej nałogowych czytaczy o postanowienie, co czytamy, bo w piątek wyjeżdżam na Mazury i wracam przed stolykiem, a chciałbym być przygotowany.

    Jeżeli nie postanowimy, to biorę ze sobą „Ryby śpiewają w Ukajali” i będę czytał dzieciom na głos, o.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s