Co czytamy w kwietniu 2013?

Jak już Adam zauważył, kwiecień to kolejka zagraniczna. Sam też się przychylałem do Kronik marsjańskich Bradbury’ego. Kto ma lepszy pomysł?

Z lepszych pomysłów padło na „Luna to surowa pani” Czesława Heinleina. Prawie zamarzło. Czas na decyzję: do 10-go marca br.

Reklamy

14 myśli na temat “Co czytamy w kwietniu 2013?

  1. Bradbury’ego czytałem wieki temu i nieszczególnie chce mi się go czytać jeszcze raz. Przeglądając starocie, które mam pod ręką mogę zaproponować:

    Luna to surowa Pani Heinelina albo moze coś Varleya?

  2. Nad ranem, gdy byłem jeszcze w półśnie, wpadł mi do głowy pomysł, by zaproponować powieść portugalskiego noblisty, Jose Saramago, „Baltazar i Blimunda” (mam nadzieję że niczego nie przekręciłem). Jak najbardziej fantastyka, choć nie miałem jeszcze okazji czytać.

  3. Jakby co, to ja przychylę się też do „Luna to surowa pani” Heinleina, strzególnie, że obiecywałbym sobie po niej jakąś dyskusję, bo H. wrzuca tam swoją ideologię, jeśli mnie pamięć nie mydli…

  4. Tak: może być `Titan’ Varleya, może być `Luna’, może być Bradbury i może być Saramago. Musi być decyzja do 10 marca, OK?

  5. To może zamarzniemy `Lunę’, skoro już zgłosiło się pięciu kryptofaszystów:) O propozycji Młodzika należy też pamiętać na przyszłość.

  6. Zatem Luna, choć okładka polskiego wydania jest tak brzydka, że po przeczytaniu będę musiał tę książkę gdzieś ukryć 😉

  7. Czy myślicie, że z rozmową o „Lunie…” wyrobimy się jeszcze przed weekendem majowym? (Sam przyznam, że dopiero za kilka dni zaczynam czytać, zajmie mi to chwilę, ale pewnie do ok. 25 IV się wyrobię).

  8. Byle nie czwartek – dopisuję się. A czy zdążymy – obstawiam że tak. Sam własnie kończę (ale zacząłem przed stolykiem z Morfiną :P), książka wciąga a akcja płynie super wartko. Heinlein mógł zrobić z tego cegłę, ale skompensował akcję jak się dało, książkę się połyka a nie czyta 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s