Spotkanie styczniowe

Przed świętami już się nie widzimy. W styczniu będziemy rozmawiać o Powrocie z gwiazd Stanisława Lema oraz Miejscu na Ziemi Marka Oramusa [opowiadanie inspirowane powieścią Lema, do znalezienia w „Nowej Fantastyce” 8/1999; gdyby ktoś miał kłopot z dotarciem do tekstu, niech wyśle wiadomość na facebookowe konto Stolyka lub napisze do Staszka (krawczykstanislaw/@/gmail.com), spróbujemy jakoś pomóc].

Termin jeszcze do ustalenia. A następnym razem – jeśli nie pojawią się inne propozycje – pomówimy o Małpie i duchu Aldousa Huxleya, wspierając się odwołaniami do Nowego wspaniałego świata.

Uwaga: zmieniamy lokalizację. Zamiast w Kawiarni Kafka spotkamy się w Tarabuku (ul. Marszałkowska 7).

Reklamy

8 myśli na temat “Spotkanie styczniowe

  1. Albowiem zapadła taka propozycja. Mnie i Szadołu ona bardzo pasi, bo blisko do punktu startowego. Na dobrą sprawę Tobie też winno, bo na trasie tramwaju. A dlaczego zapadła taka propozycja? Nie pomnę. Nie pomnę nawet, kto ją zapodał.

   1. Zapodał Adam. Mnie ta zmiana nie robi specjalnej różnicy – wszystko, co w pobliżu metra, jest dobre. ; – )

 1. Ale do Kafki dochodziłem sobie na piechtę, przechodząc przy okazji przez alma mater. A do tego Tarabuka to właśnie jechać muszę, i to przez centrum w najgorszych godzinach. Więc będę optował za powrotem do Kafki.

 2. A teraz inni będą mogli dość na piechtę 😛 Weź nie mirmiłuj, jak nowa miejscówka się nie sprawdzi, to zawsze możemy wrócić. A na razie potestujmy coś wygodnego dla innych.

 3. Nie wiem, gdzie dokładnie mieszkasz, ale może mógłbyś dotrzeć metrem (Centrum Nauki Kopernik –> Świętokrzyska –> przesiadka do I linii –> Politechnika)?

 4. Nosiwodo – dokładny paroletni już vicevers: okolice 17 dotarcie z Placu Konstytucji do Kafki to niby nic, a jednak zabiera przynajmniej 40 minut. Myślę, że do Tarabuka dojedziesz od siebie dużo szybciej.

  A jeśli chodzi o terminy: dla mnie najlepszy tydzień ostatni, w II kolejności tydzień 4-10 I, w III kolejności 10-17.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s