Gdzie i kiedy się spotykamy oraz co czytamy w styczniu 2016?

Szanowni i Drodzy!

Najsampierw pozwolę sobie w imieniu wszystkich razem i z osobna złożyć sobie (czyli Wam również) najserdeczniejsze świąteczno-noworoczne życzenia. Albowiem właśnie kończy się kolejny rok (co jest spostrzeżęniem na miarę urodzinowego przemówienia Bilba Bagginsa). Sentymentalnie zajrzałem na spód sterty wpisów tego blogu i okazało się, że pierwsze udokumentowane tu spotkanie miało miejsce… sześć i pół roku temu, co każe podejrzewać, że nieudokumentowane, inicjacyjne zebranie Stolyka Lyterackiego odbyło się gdzieś około kwietnia-maja 2009. Kawał czasu… I jakoś tak samo to idzie… Staliśmy się instytucją z pewnymi tradycjami. Może Nosiwoda, śladem pierwszego takiego wpisu, machnąłby kolejne podsumowanie? Siódma rocznica jest lepsza niż np. piąta, czy dziesiąta, szósta, czy dwunasta, bo wykracza poza używane powszechnie systemy rachowania, czyli jest w tryndzie, że tak powiem. A do tego nieco sentymentalnego akapitu skłoniło mnie spostrzeżenie, że przynajmniej w płaszczyźnie geotabernalnej powracamy właśnie do punktu, z którego wyszliśmy.

Z podsumowań za rok właśnie upływający, chciałbym przekazać palmę wawrzynu dla Adama Skalskiego, którego algorytm WordPressa wskazał jako najaktywniejszego komentowicza!

A teraz do tematu.

Zgodnie z ustaleniami sprzed miesiąca, spotykamy się ZNOWU w ⇒Tarabuku, acz przy Marszałkowskiej 7⇐.

Czytamy „Powrót z gwiazd” Stanisława Lema oraz „Miejsce na Ziemi” Marka Oramusa.

Pozostaje uściślić: kiedy się spotykamy? Propozycja wyjściowa: 13 stycznia, środa, godzina 17:00.

8 myśli na temat “Gdzie i kiedy się spotykamy oraz co czytamy w styczniu 2016?

  1. OK.
    Przeczytałem już nawet lekturę na następne spotkanie 😀 Czyli Powrót z gwiazd, Nowy wspaniały świat i Małpę i Ducha. No i tego obmierzłego Oramusa, fuj.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s