Kiedy się spotykamy w kwietniu?

Proponuję czwartek 21 kwietnia. Środa 20 w moim przypadku odpada. Co Wy na to?

 

To co, czwartek 28? Godzina 17? Oczywiście Kaffka?

14 myśli na temat “Kiedy się spotykamy w kwietniu?

 1. Czwartek mi pasuje. 17? Można też sposobem Staszka rozpisać wszystko w Doodle. Nie wiem czy to nie jest łatwiejsza opcja, do porządkowania takich rzeczy.

 2. U mnie niestety ten dzień odpada. W ogóle bardziej odpowiadałby mi kolejny tydzień, czyli tak środa–czwartek 27–28 kwietnia.

 3. Mnie na razie wszystko jedno (i dzień, i tydzień obojętny).

  A ma ktoś może zbiór w jakiejś mobilnej formie? Bo moje przeszukiwanie opowiadań po różnych innych zbiorach zakończyło się niepowodzeniem.

 4. To zarządzam czwartek 28 IV o 17.00. Niech już zamarznie, sześciu osobom pasuje, to sporo. Dorzucisz do widgeta?

  Jeśli chodzi o miejsce, mnie tak naprawdę wszystko jedno, więc Wy się bijcie. 😉

 5. Aha, Tymek pytał, czy ktoś ma ten zbiór w formie elektronicznej. Otóż ja nie mam, ale jak wpiszecie tytuł „Opowiadania najlepsze” i zaznaczycie wszystkie podkatalogi (opcja „Ogólne”, lokalizacja „Warszawa”) w katalogu KARO (http://karo.umk.pl/Karo/), to wyskoczy Wam lista bibliotek publicznych, z których można wypożyczyć ten zbiór. Ja na przykład właśnie dzisiaj pożyczyłem z filii Biblioteki Publicznej w Śródmieściu na ul. Przechodniej.

 6. Cześć, właśnie zaznaczyłem – tydzień będzie dość zajęty, więc do ewentualnej Kafki nie przyjdę na pewno, a na Tarabuka są jakieś szanse, choć też oceniam je na okolice powiedzmy 60%. Ukłony.

 7. OK, termin 28 kwietnia nie znalazł się dotąd w widgecie, więc można by jeszcze dość swobodnie przełożyć spotkanie na wtorek. Rozumiem jednak, Adamie, że również we wtorek przyjdziesz tylko na 60% (i tylko wtedy, gdy będziemy się widzieć w Tarabuku)? Bo jeśli tak, to trochę się zastanawiam, czy przekładać, czy już lepiej nie mieszać, skoro Twój udział i tak jest niepewny…

 8. Tak właśnie – także oczywiście możecie nie brać mnie zbyt poważnie pod uwagę, ani jeśli chodzi o termin, ani o miejsce.

  1. A czy wtorek o 18 z Twojej perspektywy mógłby być w Kafce (ja będę kończył zajęcia w pobliżu tuż przed 18), czy tylko w Tarabuku?

 9. W Tb – ale jak już mówiłem, umawiajcie się, nie zwracając na mnie szczególnej uwagi, i tak może się okazać, że nie dam rady.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s