Co czytamy w marcu/kwietniu i kiedy się spotykamy

Piątek 8 kwietnia o 18.00, Wtorek 4 kwietnia o 17.00, roboczo w Tarabuku. Czytamy Niebezpieczne wizje pod redakcją Harlana Ellisona. Jeśli ktoś nie będzie miał czasu na całość, można skorzystać z rekomendacji Adama, który wskazał swoje TOP 4 i TOP 10 z licznego zbioru opowiadań zamiezczonych w antologii.

Reklamy

18 thoughts on “Co czytamy w marcu/kwietniu i kiedy się spotykamy

 1. Oksi poksi, mnie najprawdopodobniej tradycyjnie nie będzie. Bo 4-5 mam delegasją do Bydgoszczy.

  Gdyby w ostatniej chwili wynikła zmiana terminu, uprzejmie proszę osoby dysponujące moim numerem telefonu o eska z taką informacją. Wtedy będę się starał dotrzeć na ew. zmieniony termin.

 2. Nie znałem tej antologii i cieszę się, że dzięki Wam się to zmieniło. Z rekomendowanych przez Adama topów nie przedarłem się tylko przez Farmera – na razie 🙂 Postaram się dotrzeć na wyznaczone xyzt.

 3. Hej, a czy odpowiadałoby Wam spotkanie się wcześniej, o 16.00? Przez pomyłkę umówiłem sobie dwie rzeczy na podobne godziny i teraz kombinuję. 😉

  EDIT: Okej, alarm odwołany, niech zostanie 17.00.

 4. Ha, ale nie jest wykluczone, że mnie w środę jednak nie będzie. 😉 A poniedziałek 3 kwietnia (czy to o 17.00, czy 18.00)?

 5. Słuchajcie, skoro wtorek nam się jednak częściowo sypie (odpadają: YKMN, Nosiwoda, Adam), to mam do Was prośbę – znajdźcie dzisiaj chwilkę na nową ankietę:

  http://doodle.com/poll/9wzzag6tyymzipwf

  i a nuż okaże się, że inny termin w nadchodzącym tygodniu (np. czwartek lub piątek) jest jednak lepszy dla wszystkich.

  W szczególności wzywani do odpowiedzi: YKMN, Jurgen, Nosiwoda, Adam, Flamenco, Maciej, Cairns.

 6. OK, sporo osób dało znać, dzięki! Poza tym, co jest w Doodle’u – Nosiwoda może być w czwartek i piątek, Maciej postara się dostosować.

  Zatem przełóżmy na najbliższy piątek o 18.00 w Tarabuku. Adama nie będzie, ale we wtorek też by go nie było. 😉 Nie wiem, czy ta zmiana nie wykluczy Flamenca, ufam jednak, że nam wybaczy, skoro dla paru innych osób piątek jest OK, a wtorek nie.

  Myślę, że na przyszłość będziemy tylko ustalać przybliżony termin, a dokładny dzień określać np. na tydzień przed czasem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s